slider-loading-animation

Rehabilitační pobyty


POJEĎTE S NÁMI:

 

 

 

RELAXAČNÍ POBYT PRO ŽENY Kampánie - Paestum


Pojeďte s námi na relaxační pobyt pro ženy do Kampánie - Paestum

TERMÍN: 8.9. - 17.9.2017 (pobyt 10 dní)

Paestum se nachází cca 100 km jižně od Neapole. Je jedním z nejnavštěvovanějších míst Kampánie. Vyhledávaným a oblíbeným se stalo díky svým dlouhým písečným plážím a prázdninovým komplexům. Mnohé z nich jsou ponořeny do tropické zahrady a obklopeny tropickými a subtropickými rostlinami, vybaveny bazény a vším tím, co zaručí příjemnou a pohodovou dovolenou.

Co dělá Paestum známé po celé Evropě, je největší starořecký archeologický areál na italské pevnině. Vykopávky zde odkryly zbytky antického města, veřejné a církevní stavby, silnice, obranné hradby a tři mohutné zachovalé dorské chrámy z 5.a 6. století před Kristem. Kouzelný pohled na archeologický areál je při večerním osvětlení. Procházka po pěší promenádě podél archeologické zóny plné obchůdků a italských restaurací, zaručuje příjemně a romanticky strávený večer. Paestum je vlastnictvím UNESCO.

HOTEL DELFA *** http://www.hoteldelfa.com

 

POLOHA:

Příjemně působící moderní hotel situovaný v centru Paesta v části Laura, kde je soustředěna převážná část hotelů, rezidencí, obchodů, barů a pizzerií. Hotel je ponořen do subtropické vegetace, která přispívá k romantické dovolené. Vzdálenost od písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře je cca. 400m.

 

UBYTOVÁNÍ:

Hotel je dvoupatrový a disponuje 30 pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové s palandou. Tři hotelové pokoje jsou depandance, které nejsou v centrální budově, ale jsou ve vnějším areálu hotelu (bez balkonu). Všechny pokoje jsou vybaveny: přímým telefonem, barevnou TV, klimatizací za poplatek, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo teráskou.

pobyt pobyt

 

STRAVOVÁNÍ:

Snídaně a večeře v hotelové restauraci, která má tři jídelní sály (dva vnitřní, jeden venkovní). Snídaně kontinentální (formou bufetu), za příplatek na místě je možnost zesílené snídaně, večeře servírované- dva chody, přílohy, ovoce, karafa s vodou, ostatní pití není v ceně.Možnost dokoupení obědů.

 

SLUŽBY A ZÁBAVA:

Recepce, TV sál, restaurace, bar, bazén s lehátky, zahradní pizzerie, soukromá pláž s plážovým servisem za příplatek (červen,červenec, srpen,září), možnost zapůjčení kol za příplatek, Servis česky mluvícího delegáta s rozmanitým výběrem poznávacích výletů do blízkého okolí s průvodcem: Paestum, Pompeje s Vesuvem, Capri, Amalfi, italské Vesailes a velice oblíbená návštěva buvolí farmy s výrobnou pravé mozzarelly.

CENA (dvoulůžkový pokoj): 16 490,- Kč

CENA NA PŘISTÝLCE (možnost třetího a čtvrtého lůžka): 15 290,- Kč

PŘÍPLATEK ZA JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ: 2790,-Kč

V CENĚ ZÁJEZDU:

 • ubytování 9 nocí
 • 9x polopenze (snídaně,večeře)
 • letenka Praha – Neapol a zpět
 • transfer Neapol -Paestum a zpět
 • služby česky mluvícího delegáta
 • večerní výlet do Agropoli (historické městečko 10 km od Paesta-výlet s českým místním průvodcem)
 • 8x cvičení s Eliškou
 • masáž zad
 • reflexní terapie
CENA NEZAHRNUJE:
 • pojištění léčebných výloh a storna (na vyžádání)
 • příplatek za obědy (na vyžádání)

pobyt pobyt

 

 

 

 

Regenerační pobyt s powerjógou do Střední Itálie Silvi Marina


Pojeďte s námi na regenerační pobyt s powerjógou do Střední Itálie Silvi Marina

TERMÍN: 7.7.2017- 16.7.2017

CENA: 8 190,- Kč

pobyt Střední Itálie

pobyt Střední Itálie pobyt Střední Itálie

Městečko Silvi Marina, jinak zvané též také jako „Perla Adriatického pobřeží“, leží v regionu Abruzzo ve střední Itálii. Lázeňské městečko Silvi je plné kaváren, obchůdků, pizzerií a klasických italských restaurací. Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře. Strategická poloha Silvi umožňuje v krátkém čase navštívit spoustu zajímavých míst, jako jsou národní parky Gran Sasso a Majella, ostrovy Tremity, historická kamenná města a pevnosti, z nichž nejvýznamnější jsou Atri a Citta San´t Angelo, moderní přístav Pescara.

Ubytování: Rezidence Paradiso leží přímo na pláži, v centru městečka Silvi Marina. Apartmány mají velké terasy s výhledem na moře, nebo na promenádu. Rezidence má vlastní pláž, kde je restaurace a longue bar Samsara. Zde je možnost zajištění večeří.Je zde také krásná střešní terasa, která slouží jako plocha na cvičení.

Vybavení apartmánů: TV, pračka, plně vybavená kuchyň (nádobí), koupelna s WC, terasa s venkovním nábytkem. Všechny terasy mají úplný nebo částečný výhled na moře!

V ceně:

 • doprava klimatizovaným busem (nástupní místa Praha,Dobříš,Příbram)

 • ubytování

 • 1 x regenerační masáž zad a šíje

 • 2x denně cvičení powerjógy s Šárkou

 • 2x meditační večer s vůněmi a meditačním cvičením s Eliškou

 • plážový servis

 • úklid, energie

 • pobytová taxa, delegátský servis v češtině

Příplatky:

 • povlečení 10 Eur/osoba týden

 • Večeře za příplatek: 2 790,- Kč osoba týden (včetně vody)

 • Děti na přistýlce: doprava 2550,- + 25 EU za přistýlku/ týden

 

Informace: Mgr.Kučerová Eliška , mob.: 777 102 270

Nosákovcová Šárka, mob.:777 561 431

 

 

 Regenerační pobyt se ZUMBOU na termálním ostrově Ischia v Tyrhénském moři


pobyt Ischia Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři. Ischia patří do oblasti zvané Kampánie, jejímž hlavním městem je Neapol, od níž je vzdálena 33 km.

Ostrov je rozdělen do šesti oblastí: Ischia, Casamicciola Terme, Lacco Ameno, Forio, Serrara Fontana a Barano. Je považován za nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu. Svůj věhlas získal díky svému mírnému a stálému podnebí, léčivým pramenům a rozmanitým léčivým procedurám, milým obyvatelům a okouzlujícím přírodním krásám. Půvabný ostrůvek vulkanického původu bývá často nazýván „stále zeleným ostrovem“ vzhledem k bujné vegetaci, která roste a kvete i v nevlídných ročních obdobích. Lehká dostupnost z pevniny spolu s příznivým podnebím a nádhernou přírodou činí tento ostrov lákavým cílem turistů. Na ostrově najdeme více než sto léčivých termálních pramenů, na kterých je založen lázeňský systém ostrova, který nabízí léčbu ischiasu, lupénky, bolestí páteře, revmatických a astmatických potíží či gynekologických onemocnění. Nejznámější prameny jsou Castiglione, Citara, Sorgeto, Nitrodi a další.

Ischia Ponte – malebné městečko na severovýchodě ostrova s typickým středomořským stavebním stylem. Pozoruhodnými objekty jsou biskupství, katedrála a hodinový palác. Na konci městečka se tyčí nádherný a dominantní Aragonský hrad, který je s pevninou spojen malebným mostem.

 

Místo: termální ostrov Ischia v Tyrhénském moři

Hotel Aragonese ***

Poloha: příjemný rodinný hotel nacházející se v obci Ischia Ponte. Jen několik minut pěší chůze odděluje hotel od historického centra městečka, impozantního Aragonského hradu a od moře. Výhodou je klidná, ale zároveň centrální pozice. Vzdálenost od nejbližší písčité pláže cca 400 m vzdálenost od historického centra cca 400 m, nad hotelem autobusová zastávka a malý supermarket.

Vybavení: společenská místnost s televizí, restaurační hala, venkovní termální bazén 34°C s vybavenou terasou, bar, sluneční terasa. Zde je možnost cvičení.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, telefon, TV/SAT, většina má balkón nebo terasu.

Stravování: snídaně - rozšířená kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, salám/šunka, sýr; káva, kapučíno, čaj, mléko, na vyžádání vejce, ovoce atd.). Večeře - servírované, jednotné menu (první chod, druhý chod s přílohou, dezert, na vyžádání možná variace). Možnost vegetariánské stravy.

Pláž: Malé písečné pláže v okolí. Lehátka a slunečníky za poplatek.

 

 

Termín: při letecké dopravě: 17. 9. – 24. 9 2017 (neděle-neděle)

Cena dospělý: 15 990,- Kč ve dvoulůžkovém pokoji, Přistýlka: 13 190,- Kč

Termín při dopravě autobusem termín: 15. 9. – 24. 9. 2017

Cena dospělý: 13 090,- Kč
Přistýlka: 10 290,- Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1490,- Kč

Cena zahrnuje:

 • 7 x ubytování s polopenzí v hotelu ***

 • doprava (letecká nebo autobusem), trajekt, transfery z letiště na hotel a zpět, česky mluvící delegát, informační materiály včetně mapy

 • 1 x denně cvičení zumby s Radkou

 • 2 x meditační večer s vůněmi s nácvikem relaxačních technik s Eliškou

 • 1 x masáž zad a šíje

 • 1 x obličejová maska obličeje z termálního bahna pocházejícího z ostrova Ischia

Bližší informace: Mgr. Kučerová Eliška, mob.: 777 102 270,

Ficová Radka, mob.: 731 411 417, závazné rezervace a záloha do 28.2.2017